Електронік

Тести

Центр профорієнтації Електронік 
допомагає школярам і дорослим зрозуміти ким стати в житті, вибрати профессіію і спеціальність, навчальний заклад, знайти роботу.

Безкоштовний онлайн-тест для вибору професії

Тест на майбутню професію і спеціальність – набір питань, відповіді на які допоможуть визначити життєвий шлях. Питання і відповіді складені з урахуванням психоемоційних особливостей, індивідуальних смаків, талантів і прагнень. Пройшовши тест, ви зможете визначитися з тим, куди піти вчитися, який вуз, ссузів або курси вибрати. Зрозумієте, як далі будувати життя і ким стати. Тестування можуть проходити підлітки і дорослі люди, які бажають змінити професію, знайти свій шлях і покликання.

Навіщо потрібні безкоштовні онлайн-тести на профорієнтованість?

Профорієнтаційні тести від «Електронік» набули популярності в Україні і за її межами. Тести, розроблені досвідченим профорієнтолог, допоможуть швидко вирішити такі завдання:

Визначити професії, які підходять вам більше всього;

Отримати об'єктивну оцінку, а також правильну рекомендацію, які надають непрямий вплив на прийняття рішень про майбутнє;

Скласти список пріоритетних, вузів, ссузів або курсів, в які випускник буде надходити;

Здійснити підбір профільних предметів для ЗНО;

Запустити процес самовизначення;

Зробити правильний вибір і змінити професію, яка набридла, більше не викликає натхнення.

Результат профтеста є орієнтовним, проте він дозволить дізнатися про нові професії і сферах, які раніше не розглядалися в якості пріоритетних. Онлайн-профорієнтатор – це не іспит на знання предмета, в ньому враховані психоемоційні фактори, а також особисті якості.

Як пройти тестування на профорієнтацію?

Профтести поширюються безкоштовно, для їх проходження не потрібна реєстрація або авторизація на офіційному сайті. Доступний великий вибір профтестов:

Проходженню тесту передує підготовка, яка забезпечить більш точний результат:

Тривалість проходження залежить від обраного тесту, перевірка і розрахунок результатів виконуються автоматично. Результат відображається відразу, його можна побачити без реєстрації і введення контактних даних.

В якому віці краще проходити тест?

Хлопцям шкільного віку варто подбати про вибір професії під час навчання в 7-8 класі. Такий підхід допоможе зрозуміти, чи вступати в 10 клас або краще подавати документи в ссузів. Дорослі люди можуть захотіти змінити спеціальність в будь-якому віці, вирішити це завдання їм допоможуть результати профтестов.

Безкоштовні онлайн-тести на профорієнтацію для школярів, підлітків і дорослих людей

Профтест – кращий спосіб пізнати себе, визначити сильні і слабкі сторони характеру, скласти список професій для успішного майбутнього. Він забезпечує прозорий результат, допомагаючи знайти спеціальності, ідеально підходящі певній людині. Звичайно, він не дасть відповідь на питання: «Хто я, який мій шлях? Ким точно я зможу працювати? Куди вступати? », Але вкаже правильний напрямок, стане хорошим прикладом і допоможе підібрати найбільш вдалу спеціальність. Пройдіть детальний тест на професію для дорослих і школярів прямо зараз, щоб вибрати правильний шлях, краще пізнати себе!