Електронік

Профорієнтація для студентів

Справжня профорієнтація, точніше тестів, результат за 2 години, онлайн.

Ось що ви отримаєте від нас

1. Визначимо відповідну професію, яку ви полюбите

Крок 1

Ми досліджуємо інтелект, інтереси, здібності, креативність, знання, особистість, темперамент. Коли ми зрозуміємо сильні і слабкі сторони школяра, ми називаємо 5 підходять саме вам професій.

Крок 2

З цього кола відповідних професій ми з вами обгрунтовано вибираємо одну. Тому що вибір все одно необхідно зробити (адже у вас немає 5 життів). Для цього ми застосовуємо весь наш величезний практичний, науковий, психологічний досвід і вибираємо таку професію з якою ви будете щасливо жити і добре заробляти. Ми знаємо, що у вас в душі є протиріччя. Не турбуйтеся, ми їх розв’яжемо і в вашій голові настане ясність.

2. Підберемо навчальний заклад

Відповімо на питання: що краще у вашій ситуації – вуз або коледж, скільки коштує навчання, коли і куди подавати документи.
Ми підберемо 5 вузів в Україні, в яких можна отримати обрану професію. Ми враховуємо плани і можливості вашої родини, місто і країну проживання. Майте на увазі, що ми не працюємо ні на які вузи.

3. Побудуємо план розвитку та навчання

Ми вкажемо вам на ваші слабкі і сильні сторони і визначимо програму вашого розвитку, щоб ви могли вступити туди, де вчать обраної спеціальності. В цей план входять курси, гуртки, секції.

4. Дамо вам матеріали

Ви отримаєте мінімальний список книг, які необхідно прочитати культурній людині, а також фільмів, відео, статей, які допоможуть старшокласнику краще ознайомитися з професією і вакансіями, дамо зразки реальних вакансій з вимогами до професіоналів.

Як ми це робимо?

Ми не проводимо комп'ютерних тестувань

Кожна людина унікальна. І ваша дитина теж унікальний. Під час профорієнтації я не прошу старшокласників пройти тест. Тому що тест не враховує індивідуальність людини: він не чує його голосу, не відчуває його реакції, він не співчуває, він не гнучкий і не творчий.

Тесту ви не можете заперечувати. А мені можете. Мені заперечення дуже потрібні, як ліхтарик у темряві. Вони нас і ведуть по коридору до світла і до нової професії.

Індивідуальна консультація

Це профорієнтація одну людину. Однак якщо ця людина – дитина, старшокласник, ми просимо бути присутнім батьків, хоча б одного. Але нерідко трапляється, і це добре, що батьки приходять удвох або навіть з бабусею. У нас багато питань про різні сторони життя вашого сина чи вашої дочки. Ми просимо вас згадувати.

Це захоплююче цікава розмова, дуже емоційний. Іноді ми даємо прості завдання для визначення способу мислення дитини та її креативних можливостей. Іноді просимо намалювати або виконати просту ручну операцію (вирізати з паперу фігуру).

Частенько батьки відкривають свою дитину, немов знайомляться з ним заново. Дивуються. Захоплюються. Змінюють своє бачення дитини і замислюються про свої методи взаємодії з дітьми. Навіщо це? Щоб виявити конфігурацію здібностей рёбенка і зрозуміти, ким стати йому в майбутньому.

Навіщо нам батьки?

Ми вважаємо дуже важливим, щоб батьки були згодні з обраною професією. Саме тому дорослі присутні на профорієнтації старшокласників і бачать логіку того, що відбувається. Крім того, саме батьки фінансують освіту дітей. Саме вони приймають рішення, чи зможуть вони платити за освіту дитини і скільки.

Ми просимо принести на консультацію роботи вашої дитини (вірші, малюнки, відеозаписи, фотографії і таке інше, що є). А якщо нічого такого немає – не хвилюйтеся. Талант вашої дитини в іншому.

Після консультації ви можете дзвонити нам і задавати уточнюючі питання.

Профорієнтація школярів ОНЛАЙН

Якщо ви хочете провести консультацію віддалено, то це можливо: ми працюємо по скайпу. Якість віддаленої консультації не гірше, ніж очної, адже ми бачимо один одного і чуємо один одного добре.

Підготовка до консультації

  1. Пройдіть Запитальник для студентів (усно). Цей запитальник НЕ тест. Ці питання потрібні вам для того, щоб ви змогли про себе щось важливе згадати перед консультацією.

  2. Якщо є ваші роботи: вірші, прозу, зроблені вами фотографії, фільми, малюнки, фотографії ваших виробів – принесіть їх. Не лякайтеся, якщо нічого такого у вас немає і ви не майстер щось робити руками.

Вартість

Вартість консультації: 15000₽ 10000₽.
Спосіб оплати: готівкою або карткою. Консультації по скайпу оплачуються заздалегідь за реквізитами або онлайн. Досить однієї консультації для 100% результату.

Чому така ціна?
Це свідомий нелегкий дуже цікавий спільний труд. Він відбувається вручну, не силами комп’ютера, а силами високопрофесійного дуже досвідченого психолога і знавця професій. Я знаю ринок праці і освіти, тому що одинадцять років підбирала персонал для компаній, і вже п’ятнадцять років я щодня профоріентірую дорослих і школярів. Після консультації ви можете безкоштовно задавати питання, якщо вони з’являться у вас.

Наш адреса

ХХХХХХ м. Назва, вул. Назва д. ХХ офіси: ХХХ, ХХХ, ХХХ (Х-й этаж).

Контакти

Юридична інформація

ІП Iван Iванов Iванович
ІН: ХХХХХХХХХХХХХХХ
ІПН: ХХХХХХХХХХХХ
Банк АТ «Назва Банк»
БИК: ХХХХХХХХХ
Р / С: ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХХХ
К / С: ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХХХ ХХХХ

Ми в Електроніку розуміємо, що не всякий раз можна заплатити за консультацію (сума грошей), тому пропонуємо ще одну форму роботи з професійним вибором. З великою любов'ю до нашої роботи і з глибокою повагою до вас і вашого майбутнього ми розробили цей інструмент - він дозволяє сильно звузити коло відповідних вам професій. Варто (сума грошей). Вам потрібно буде відповісти на 124 питання. І ви отримаєте список професій, близьких до вас, предмети ЗНО, які потрібно здавати, коди спеціальностей для вступу до вузів + в якості бонусу деякі важливі характеристики вашого інтелекту і особистості.

Інформація