Електронік

Профорієнтація для дорослих: зміна професії

Справжня профорієнтація, точніше тестів, результат за 2 години

Ви займаєтеся не своєю справою, якщо:

В результаті профорієнтації

у вас з'явиться захоплююча картина майбутнього, з ентузіазмом ви станете творити на своїй роботі, розвиватися ... І світ відповість вам визнанням.

Що вам дасть профорієнтація

Хто проводить консультацію?

Тест створено в Центрі профорієнтації Електронік досвідченими профіорентологамі.

Iван Iванов Iванович

Досвід 18 років

Навіщо дорослій людині профорієнтація?

У кожного дорослого настає момент, коли йому потрібно:

  1. уточнити напрям руху в професійному житті і прийняти рішення що робити, який поворот зробити
  2. або навіть змінити професію.

Це буває, якщо ви опинилися в життєвому або професійному тупику і у вас з’явилися питання, які з близькими людьми якісно обговорити не вдається. Близько адже не знають ситуації на ринку, не знають професій, вони можуть не розуміти, як вам важко і навіть нестерпно. Вони не психологи, як би сильно вони не любили вас.

В результаті профорієнтації, ми приходимо до зваженого вибору: чи міняти професію або міняти просто роботу, її уточнити, вдосконалити; ми розуміємо, в якому напрямку рухатися і пишемо план цього руху, ми визначаємо, якими курсами, вузами можна скористатися.

Часто до мене звертаються саме з цим питанням: я не розумію, чого я хочу. Саме тому в першу чергу ми наводимо порядок в ваших бажаннях.

 

Чому ми починаємо з бажань?

Тому що бажання – ваша особиста електростанція, вона живить енергією ваші дії. Якби це було не так, ви б пішли туди, де більше платять, і не було б ніяких проблем.

Ми всі різні. Одному подобається (він бажає цього) малювати, іншому подобається будувати, третього розмовляти з людьми, четвертому – писати розповіді, п’ятого подобається торгувати. Ми всі різні. Більш того, кожен з нас унікальний. Тому не варто йти на поводу у інших, а необхідно прокладати свій шлях в тумані і плутанині чужих думок. Це важко. Ви можете витрачати величезні сили, щоб бути, як усі. Але цей шлях неефективний. Час швидко минає. Життя одне. Варто витратити три години життя, щоб визначити, ким я хочу стати, яку професію обрати саме мені, такому, як я є.

Методика роботи

Краще, ніж тест

Під час консультації я НЕ прошу вас пройти тест. Тому що тест не враховує вашу індивідуальність: він не чує вашого голосу, не відчуває вашої реакції, він не співчуває вам, він не гнучкий і не творчий.

На відміну від тесту я можу глибоко копати в певному місці, де і лежить ваше справжній скарб (глибоко захований інтерес або здатність) і не заспокоюся доти, поки не буде ясно – що це за скарб. А потім ми разом вирішуємо, що з цим інтересом можна зробити, в якій професії його можна застосувати і в якій мірі. Тесту ви не можете заперечувати. А мені можете. І мені ваші заперечення потрібні, як ліхтар у темряві. Саме вони нас і ведуть по коридору.

 

Сама відповідна професія

Завдяки вашим запереченням вимальовується коло ваших уподобань і можливостей. І ми приходимо до однієї професії, з якої ви гаряче або тепло погоджуєтеся. Звичайно, вона відповідає і вашим здібностям, і вашим життєвим обставинам. На відміну від тесту я реалістична і розумію, що відбувається сьогодні в життя.

Так, ми обґрунтовано приходимо до однієї професії. Адже у вас немає списку життів, щоб випробувати список професій.

 

Екзистенційна психологія + знання сучасних професій

Я психолог, і мій підхід заснований на екзистенціальної психотерапії: я виходжу з того, що людина не може жити щасливо без свободи, сенсу і творчості. Людина жадає творити своє життя і має на це право і можливості. Я переконана, цей підхід до людського життя найправильніший. Я вчилася йому у Джеймса Будженталя в Сан-Франциско. Однак у моїй профорієнтації є ще одне джерело: знання професій і ринку праці (10 років я підбирала персонал для самих різних компаній).

Отже, з одного боку я екзистенціальний психотерапевт, з іншого – знавець професій і ринку праці та освіти. Тому моя профорієнтація – ефективніше.

Що після консультації?

Ви завжди можете мені зателефонувати або написати і задати уточнюючі питання. Також ви отримаєте матеріали за обраною професією. При необхідності ми зробимо вам гарне резюме та супровідний лист.


Моя і ваша відповідальність

Зустріч зі мною – робота. Серйозна робота ваша і моя. Ми разом працюємо над вашою ситуацією і вашої професійної долею. Ця робота вимагає від вас бадьорості свідомості і духу. Тому що саме вам, в кінцевому рахунку, доведеться потім працювати над поставленою метою. Маю велику надію, що зустріч зі мною зробить внесок в цей величезний труд будівництва вашого професійного майбутнього. Якщо ВИ НЕ ГОТОВІ взяти на себе відповідальність за вашу долю і працювати заради свого майбутнього – Вам не до мене.


Тривалість консультації

Тривалість консультації 2-2,5 години. Консультація одноразова.


«Я все життя мучуся, а ви за дві години обіцяєте розібратися. Як таке можливо?”

Коли ви страждаєте все життя, ви ходите по одним і тим же сто раз протоптаними стежками, і вам здається, що нічого іншого для вас немає. Ви слухаєте своїх родичів, друзів, які знають не більше за вас, і тому ви кругом бачите тупик. За допомогою моєї волі і тверезого погляду ми виходимо в поля нових можливостей. Нерідко трапляється, що ви здатні до професій, про які ви ніколи не чули або маєте спотворену картину про неї. Буває, що у вас є мрія, але ви не вірите, що вона реалізовується, ви не бачите шляхів. Або ви не віддаєте собі звіт в тих цінних ресурсах, якими ви сьогодні вже володієте, щоб відкрити свою справу. Я теж думаю, що можливо не все. Однак в сучасному світі для працьовитого людини можливо багато. І я допомагаю в вашої унікальної ситуації знайти виходи в нові професії.

Онлайн профорієнтація для дорослих

  • Ви можете пройти профорієнтацію прямо з дому. Головне бачити і чути один одного добре.
  • Профорієнтація по скайпу нітрохи не гірше очної консультації, якщо хороша зв’язок.

Наш адреса

ХХХХХХ м. Назва, вул. Назва д. ХХ офіси: ХХХ, ХХХ, ХХХ (Х-й этаж).

Контакти

Ми можемо самі вам зателефонувати

  • Консультація проходить у зручний для вас час
  • Ми консультуємо по скайпу
  • Оплата здійснюється заздалегідь: в Україні банківською картою або за реквізитами, інші країни платять через різні платіжні системи (PayPal, Western Union, Colibri, Приватбанк)

Вартість

Вартість консультації: 15000 10000.
Спосіб оплати: готівкою або карткою. Консультації по скайпу оплачуються заздалегідь за реквізитами або онлайн. Досить однієї консультації для 100% результату.

Чому така ціна?
Це свідомий нелегкий дуже цікавий спільний труд. Він відбувається вручну, не силами комп’ютера, а силами високопрофесійного дуже досвідченого психолога і знавця професій. Я знаю ринок праці і освіти, тому що одинадцять років підбирала персонал для компаній, і вже п’ятнадцять років я щодня профоріентірую дорослих і школярів. Після консультації ви можете безкоштовно задавати питання, якщо вони з’являться у вас.

Підготовка до консультації

  1. Пройдіть Запитальник для дорослих (усно). Цей запитальник НЕ тест. Ці питання потрібні вам для того, щоб ви змогли про себе щось важливе згадати перед консультацією.
  2. Якщо є ваші роботи: вірші, прозу, зроблені вами фотографії, фільми, малюнки, фотографії ваших виробів – принесіть їх. Не лякайтеся, якщо нічого такого у вас немає і ви не майстер щось робити руками.

Ми в Електроніку розуміємо, що не всякий раз можна заплатити за консультацію (сума грошей), тому пропонуємо ще одну форму роботи з професійним вибором. З великою любов'ю до нашої роботи і з глибокою повагою до вас і вашого майбутнього ми розробили цей інструмент - він дозволяє сильно звузити коло відповідних вам професій. Варто (сума грошей). Вам потрібно буде відповісти на 124 питання. І ви отримаєте список професій, близьких до вас, предмети ЗНО, які потрібно здавати, коди спеціальностей для вступу до вузів + в якості бонусу деякі важливі характеристики вашого інтелекту і особистості.

Інформація